SIKÇA SORULAN SORULAR


 

1)İnternetten aldığım ürünü ne zamana kadar iade edebilirim?

 • - Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde “cayma hakkı kurallarına uygunluk sağlaması” kaydı ile iade imkanı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren, gerekli kontroller yapılır ve takip eden 14  gün içerisinde ürün bedeli Tüketici’ye iade edilir.
 • ● Tüketiciye ürünün ulaştığı tarihten itibaren 15 gün ile 3 aylık süre dahilinde ürünün kullanım şartlarına bağlı olarak %25 eksik fiyatı ile iade kabul edilmektedir.
 • ● Tüketiciye ürünün ulaştığı tarih baz alınarak 3 ayı aşmış bir alım söz konusu ise %40 kesinti yapılarak iade kabul edilmektedir.

  Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

   

2) Aldığım ürünü ne zamana kadar değiştirebilirim?

 • ● Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde “cayma hakkı kurallarına uygunluk sağlaması” kaydı ile değişim imkanı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren, gerekli kontroller yapılır ve takip eden 14  gün içerisinde ürün değişimi gerçekleşir.

  Farklı ürün talebinde oluşabilecek fiyat farklılıklarına bağlı olarak eğer talep edilen yeni ürün tutarı bir öncekinden daha düşük fiyatta ise fark para iadesi olarak yapılır,yeni talep edilen ürün değişimi yapılacak üründen fiyatı daha yüksek ise ek ödeme talep edilir.

  Tüketicinin özel istek ve talepleri doğrultusunda üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

   

3) Yüzük ölçü değişikliği ve ya taş düşmesi gibi tamir problemlerim var, ne yapmam lazım?
 -Ölçü değişimi talebi durumunda ölçü tamiri masrafları ve kargo ücreti tutarı müşterilerimize yansıtılmaktadır. Ölçü tamiri yapımı ve müşterilerimize ulaşımı 3 ile 7 iş günü arasında gerçekleşmektedir.
(Tamtur ve bazı kolu taşlı yüzüklerin ölçüleri ürünün tasarımına bağlı olarak yeniden üretim gerektirmedir buna bağlı olarak tamir ücreti yeniden üretim masrafı olarak yansıtılmaktadır.)

-Ürünün satın alınan tarihinden itibaren 3 ay sonrasına kadar ki sürede taşı düşen ürünlerimiz için uzmanlarımızın ürünü inceleyip herhangi bir darbe ya da ezilmeye maruz kalmadığına,yüzük ölçüsünün firmamız dışında yapılmadığına kanaat getirdikten sonra total 0.01 ile 0.05 Karata kadar olan taşlarını garanti kapsamında ücretsiz takıyoruz.

-Ürünün teslim edildikten sonra herhangi bir darbe ya da ezilmeye maruz kalmış olması ve yüzük ölçüsünün firmamız dışında yapılmış olan ürünlerimizin eksik olan pırlanta taşlarını ek ücret yansıtılması sonucunda taş takımı ve ürün teslimi gerçekleşecektir.

 

4)Siparişim ne zaman kargo firmasına teslim edilir? Özel istekte bulunduğum ve / veya değişiklik veya ilave istediğim kişiye özel üretilmiş ürünler kaç günde teslimata hazır olur?

 • - Özel tasarım olmayan ürünler 3 ile 5 iş günü aralığında müşteriye teslim edilmek üzere kargoya ulaştırılır.
 • - Özel tasarımların kargoya ulaştırılması 14 ile 20 iş günü ile değişmektedir.

   

5) Ödeme seçenekleri nelerdir?

 • - Anlaşmalı olduğumuz banka hesabına Havale veya Eft yoluyla, dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

   

6) Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

 • - Bünyemizde bulunan uzman tasarımcılar ile  siz değerli müşterilerimizin hayal ettiği mücevherleri gerçeğe çeviriyoruz.7)Yüzüğüm parmağımı sıkıyor, ne yapmalıyım?

 • - Parmaklarınızda dönemsel olarak bir şişlik olmadığından emin olun. Yüzük ölçüsü değişikliği yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.8)Yüzüğüm parmağıma bol geliyor, ne yapmalıyım?

 • - Yüzük ölçüsü değişikliği yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


9) Ürünler sertifikalı mı geliyor? 

Ürünlerimiz ömür boyu geçerli Dielli Jewelry sertifikasıyla birlikte, dilersiniz kişinin ismine ait olarak hazırlanacaktır.