Siparişim ne zaman kargo firmasına teslim edilir? Özel istekte bulunduğum ve/veya değişiklik veya ilave istediğim kişiye özel üretilmiş ürünler kaç günde teslimata hazır olur?


-Özel tasarım olmayan ürünler 3 ile 5 iş günü aralığında müşteriye teslim edilmek üzere kargoya ulaştırılır.
-Özel tasarımların kargoya ulaştırılması 14 ile 20 iş günü ile değişmektedir.

 

Ödeme seçenekleri nelerdir?

-Anlaşmalı olduğumuz banka hesabına Havale veya Eft yoluyla,dilerseniz taksitli ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.(kaç taksit olduğu belirlenecek)


Özel tasarım yapabiliyor musunuz?

 Bünyemizde bulunan uzman tasarımcılar tarafından siz değerli müşterilerimizin hayal ettiği mücevherleri gerçeğe çeviriyoruz.
Özel tasarımların üretim aşaması 14 ile 20 iş günü ile değişmektedir.


Yüzük ölçü değişikliği ve ya taş düşmesi gibi tamir problemlerim var, ne yapmam lazım?

-Yüzük ölçüsünü belirlemek siz değerli müşterilerimizin sorumluluğundadır. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. Maddesi gereği, yüzük siparişlerinde, yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için, yasal koşullara bağlı olarak cayma hakkı (iptal ve iade hakkı) bulunmamaktadır.

-Yüzük ölçüsünü siparişlerine yanlış eklemiş olan müşterilerimizin ölçü değişimi talebi durumunda ölçü tamiri masrafları ve kargo ücreti tutarı müşterilerimize yansıtılmaktadır.Ölçü tamiri yapımı ve müşterilerimize ulaşımı 3 ile 7 iş günü arasında gerçekleşmektedir.
(Tamtur ve bazı kolu taşlı yüzüklerin ölçüleri ürünün tasarımına bağlı olarak yeniden üretim gerektirmedir buna bağlı olarak tamir ücreti yeniden üretim masrafı olarak yansıtılmaktadır.)

-Ürünün satın alınan tarihinden itibaren 3 ay sonrasına kadar ki sürede taşı düşen ürünlerimiz için uzmanlarımızın ürünü inceleyip herhangi bir darbe ya da ezilmeye maruz kalmadığına,yüzük ölçüsünün firmamız dışında yapılmadığına kanaat getirdikten sonra total 0.01 ile 0.05 Karata kadar olan taşlarını garanti kapsamında ücretsiz takıyoruz.

-Ürünün teslim edildikten sonra herhangi bir darbe ya da ezilmeye maruz kalmış olması ve yüzük ölçüsünün firmamız dışında yapılmış olan ürünlerimizin eksik olan pırlanta taşlarını ek ücret yansıtılması sonucunda taş takımı ve ürün teslimi gerçekleşecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR